Skupina SYNOT účastníkem prestižní výstavy ICE Totally Gaming 2018

Již po jedenácté se skupina SYNOT účastnila výstavy ICE Totally Gaming. Ta se konala v uplynulém týdnu v londýnském „ExCel centre. I tentokrát byly k vidění nejnovější trendy v oblasti loterního průmyslu, nejmodernější herní zařízení a hosté z celého světa. Skupina SYNOT zde své produkty a novinky představila ve stánku o rozloze 300 m2. 

„Skupina SYNOT měla na této, největší a nejvýznamnější evropské loterní výstavě, opravdu silné zastoupení. Na stánku se v průběhu výstavy pohybovalo přibližně 80 zaměstnanců skupiny, a to z několika společností, které působí v různých zemích světa. Účast na této výstavě totiž považujeme pro naše podnikání a obchodní vztahy za klíčovou,“ uvedl Neofytos Neofytou, ředitel společnosti SYNOT International Limited.

Své produkty na výstavě prezentovaly české i slovenské společnosti SYNOT W a SYNOT TIP, EASIT, SYNOT SPAIN, SYNOT ICT Services a další.

Samotný stánek byl pro hosty velmi atraktivní, a to i díky několika velkoplošným LCD obrazovkám, které zde byly umístěny. Tyto monitory seznamovaly všechny návštěvníky areálu prostřednictvím produktových prezentací s nabídkou a činností jednotlivých společností.

„Během výstavy jsme jako již tradičně předvedli nejen současné produkty v rámci SYNOT VLT SYSTÉMU, ale především aktuální novinky, které naše společnosti nabízejí pro nadcházející období. Jedná se především o euroverzi herního systému VLT Premium 1 a 2, nebo například Explosive Games Premium, zahrnující pět herních kompendií pro francouzský, lotyšský, srbský a v neposlední řadě chorvatský trh. Déle tři nové hry vyvinuté speciálně pro asijské trhy, a to Fortune Dynasty, Princess of Asia a Panda Treasures. Nechyběl ani VLT systém King Diamonds ve verzi pro Makedonii, HD kompendium pro Španělsko, nejnovější hry od společností SYNOT Games, SYNOT ICT Services apod.,“ doplnil Miroslav Valenta ml., obchodní ředitel skupiny SYNOT s tím, že chybět samozřejmě nemohly ani nové trendy v oblasti mobilních řešení a ALL-IN-ONE platforma.

I nadále totiž pokračuje trend přesunu loterií do oblasti mobilních aplikací a internetu. Právě online technologie uplatňuje skupina SYNOT jak v loteriích, tak i kurzových sázkách a kasinových hrách. Společnost EASIT, která je součástí skupiny SYNOT, proto v Londýně předvedla zcela nová řešení pro online kasina, stírací losy, online kurzové sázení apod.

Oblast herního byznysu jde neustále kupředu, proto pro naše klienty připravujeme nové produkty a inovace tak, aby pro ně byly hry velmi atraktivní a uživatelsky příjemné. Prezentace těchto novinek stejně, jako naše účast na prestižních výstavách, je nesmírně důležitá. Setkáváme se zde se stávajícími i potencionálními obchodními partnery z celého světa. Máme zde tedy jedinečnou možnost je s našimi produkty seznámit a dokázat tak, že patří skutečně ke světové špičce,“ doplňuje Miroslav Valenta ml.

Skupina SYNOT se prestižních světových výstav herní techniky účastní pravidelně a posiluje tím povědomí o značce SYNOT. Ještě v letošním roce chystá představení svých produktů například v Srbsku a Rumunsku.

O skupině SYNOT:
Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Působí téměř na všech kontinentech, a to ve dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím. Její roční obrat činí přibližně 16 miliard korun.

Kontakt:
Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí
Skupina SYNOT
Mobil: +420 739 604 032
E-mail: magda.pekarova@synot.cz